ПРАВИЛА ДЛЯ БАТЬКІВ ТА ВИХОВАНЦІВ
ДНЗ № 106

/Files/images/026.png

1. Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№ 106 комбінованого типу Харківської міської ради працює з 7:00 до 19:00 щоденно (крім суботи, неділі та святкових днів).
2. Для вступу в заклад дошкільної освіти батьки зобов’язані:
2.1. Стати на облік в Управлінніосвіти Новобаварського району (вул. Ярославська, буд.24А, каб. №7, звертатися до Оксани Володимирівни)
2.2. При собі мати паспорт та свідоцтво про народження.
3. При вступі в заклад дошкільної освіти батьки зобов’язані надати:
3.1. Направлення Управління освіти.
3.2. Медичні довідки про стан здоров’я, карту щеплень з дитячої поліклініки.
3.3. Заяву на ім’я завідувача закладу дошкільної освіти № 106.
3.4. Копію свідоцтва про народження дитини.
4. Оплата за перебування дитини в закладі проводиться за квитанцією до 10 числа поточного місяця. Квитанції по сплаті зберігати на протязі року.
5. Прийом дітей в дитячий садок відбувається з 7:00 до 8:00.
6. Дитина повинна відвідувати дитячий садок чистою, охайною, доглянутою з комплектом змінного одягу в залежності від віку дитини, з маркованим пакетом для одягу.
7. У разі відсутності дитини в дитячому садку батьки зобов’язані:
7.1. До 8:00 повідомити вихователя групи про причини відсутності дитини (захворювання або інше).
7.2. При невідвідуванні дитиною дитячого садка на протязі 3 діб і більше, надати довідку від дільничного лікаря дитячої поліклініки (відпустка, хвороба або інша причина).
7.3. Батьки або особи, що їх замінюють (за рішенням батьків особа не молодше 18 років) зобов’язані особисто передавати або забирати дитину у вихователя.
8. Не дозволяється дитині самостійно приходити та покидати територію дитячого садка.
9. Навчайте дітей дотримуватись наступних правил:
9.1. Слухатись дорослих, не ображати один одного, допомагати складати іграшки, особисті речі, навчальні засоби у визначене місце.
9.2. Пояснювати правила поведінки на вулиці: де грати, з ким грати, дотримуватись правил дорожнього руху.
9.3. Навчати виконувати правила поводження у побуті: не торкатись електрообладнання, газового обладнання, сірників, не відкривати закриті розетки, не залазити на підвіконня, в шафи та на шафи.
9.4. Дотримуватись гігієнічних правил по догляду за собою.
10. Одяг дитини повинен відповідати періодам року та температурному режиму.
11. Дитина повинна мати змінне взуття для групи (туфлі, сандалі, та інше) с закритою п’яткою. Не дозволяються м’які кімнатні тапочки.
12. Батьки обов’язково надають відомості вихователям, медичній сестрі, завідувачу:
12.1. Місце роботи.
12.2. Місце проживання.
12.3. Зв’язок: телефон домашній та робочий.
12.4. Склад сім’ї.
12.5. Соціальний статус сім’ї (чорнобильці, малозабезпечені, багатодітні, діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти, батьки яких загинули під час бойових дій у зоні АТО, діти, батькияких є учасниками АТО).
13. Виконувати графік проведення щеплень згідно медичних показників.
14. Приймати активну участь в навчанні, вихованні та розвитку дитини, в житті ддитячого садка.

Запрошуємо до тісної співпраці в створенні здорового, теплого, комфортного затишку для Ваших дітей та підготовки їх до навчання в школі.