У 2012 році відкрив свої двері для вихованців - дошкільний навчальний заклад № 106 (ясла-садок) комбінованого типу Харківської міської ради.
Головною метою закладу дошкільної освіти є забезпечення реалізації права дитини на доступність і безоплатність здобуття дошкільної освіти у межах державних вимог до змісту, рівня й обсягу дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у догляді, розвитку та вихованні дітей.

/Files/images/DSCN8261.jpg /Files/images/DSCN8258.jpg

Діяльність КЗ "ДНЗ № 106" направлено на реалізацію основних завдань дошкільної освіти:
- реалізації державної політики в галузі освіти;
- збереження та зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей;
- виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля;
- формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей та нахилів;
- виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;
- формування у дітей гігієнічних навичок та основ здорового способужигтя, норм безпечної поведінки;
- здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї;
- надання всебічної допомоги сім'ї у розвитку, вихованні та навчанні дитини;оновлення змісту освіти, апробацію нових педагогічних технологій,методів і форм навчання.
Заклад освіти здійснює свою діяльність відповідно до нормативних документів та законодавчих актів України:
- Конституції України;
- Закону України “Про дошкільну освіту”;
- Базового компоненту дошкільної освіти;
- Закону України “Про охорону праці”;
- Закону України “Про цивільну оборону”;
- Кодексу законів про працю України;
- Базового компоненту;
- Програми навчання та виховання від двох до семи років "Дитина";
- Програми “Україна XXI століття”;
- власного Статуту, Програми розвитку та Річного плану роботи закладу.
Про нас:
• зручне розташування
• затишні приміщення,обгороджена територія та дитячі ігрові майданчики
• ефективна програма розвитку і навчання
• кваліфікований персонал
• з-х разове збалансоване харчування
Педагоги сприяють повноцінному й різнобічному розвитку дошкільника, виховують його почуття, волю, інтелект, шляхом використання особистісно-орієнтованих технологій та інтегрованих методів навчання, реалізовують індивідуальний підхід до кожної дитини на заняттях шляхом розподілу групи на підгрупи за рівнем розвитку дітей.

/Files/images/20180124154902.png