Шановні батьки!

В цей складний для країни та всіх нас час ми створили для Вас контент, який допоможе підтримати наших з вами дошкільнят в умовах війни.
Ви знайдете цікаві завдання (в тому числі - творчі) за різними освітніми лініями Базового компоненту дошкільної освіти, які можна виконати разом зі своїми малюками у період вимушеної неможливості відвідування закладу у військовий час та цікаву інформацію, яка допоможе у спілкуванні з дитиною на складні теми.

/Files/images/FB_IMG_1662285084421.jpg

/Files/images/FB_IMG_1662285087429.jpg

/Files/images/FB_IMG_1662285089813.jpg

/Files/images/FB_IMG_1662285091962.jpg

/Files/images/FB_IMG_1662285094869.jpg

/Files/images/287671881_357089623197523_68297703980786606_n.jpg

Психологи Telegram-каналу «Підтримай дитину» підготували корисну інформацію про поведінкові особливості дітей переселенців.

Малечі 4-6 років можуть бути властиві:

• емоційні сплески;
  • дратівливість;
  • замкнутість;
  • агресивність;
  • підвищене почуття страху;
  • постійне програвання травматичної ситуації;
  • прояви жорстокості під час ігор;
  • тяжіння до пошуку безпечного простору, що виявляється в намаганні залізти підковдру, сховатися в шафі, під столом тощо;
  • сильна прив’язаність до матері та/або батька;
  • прояви поведінки дітей меншого віку (як-от смоктання пальця);
  • мовчазність;
  • відсутність активності або гіперактивність;
  • відмова від ігор або зацикленість на одній грі;
  • страх повторення травматичної ситуації;
  • порушення сну, часті кошмари;
  • брак концентрації уваги.

У віці 4-6 років діти формують думку про себе на основі слів і реакцій оточуючих. Якщо батьки через власну тривожність зосереджуються на помилках малечі або порівнянюють її з іншими, дитина може мати негативні відповіді на запитання «Яка я людина?», «Що про мене думають батьки?», «Що про мене думають вихователі?», «Чи люблять мене рідні?», «За що мене люблять?», «За що мене не люблять батьки?». Водночас дитина, яку підбадьорюють і підтримують, краще поводиться та намагається отримати похвалу від батьків.

Telegram-канал «Підтримай дитину»https://t.me/pidtrumaidutunyстворено з турботою про батьків і дітей за підтримки МОН

Як підготувати дитину до першого класу, якщо буде дистанційне навчання