Протягом жовтня запрошуємо вихованців з батьками долучитись до різноманітних заходів ЖОВТНЯ!

Шановні батьки!

Жовтень багатий на свята: День української писемності та мови, Всесвітній день гри, Всесвітній день тварин, День цікавих подій, День художника, День українського козацтва, Всесвітній день здорового харчування, Всесвітній день кулінара тощо.
В закладі проводиться онлайн-конкурс на кращу осінню поробку "Осінні вироби своїми руками".
У холодні дощові дні осені багато хто вважає за краще посидіти з дітьми вдома, а не мочити ноги на вулиці, і шукають цікаві варіанти для занять та ігор в приміщенні.
Пропонуємо вашій увазі кілька ідей виробів з осінніх матеріалів, таких як різнокольоровілистя,шишки, палички (гілочки) та інші плоди цього яскравого сезону, а ще ідеї,чим можна зайнятися з дітьми вдома, коли на вулиці сильний дощ і йти гуляти в таку погоду зовсім не хочеться.
Робити поробки з природних матеріалів дуже цікаво і весело для дітей в будь-якому віці, також це добре розвиває уяву та уявлення дітей про відмінність і особливості різних сезонів року, у даному випадку –осені.
ЧЕКАЄМО НА ЦІКАВІ ВИРОБИ, МАЛЮНКИ, ПОРОБКИ!!!