/Files/images/diti_1.png

Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти:

Прийом дітей до закладу дошкільної освіти здійснює керівник ЗДО на підставі:
•направлення Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради (самостійно можна подати заявку на сайті reg.isuo.org). За допомогою даного порталу Ви маєте змогу: ознайомитись з усієї інформації про ЗДО м.Харкова, зареєструвати дитину в ЗДО, слідкувати за статусом Ваших заявок, подавати документи в електронному форматі без відвідування ЗДО, переглядати Відкриті списки та звернутись до Управління освіти до каб. №7 в разі виникнення запитань.
• заяви батьків або осіб, які їх замінюють,
• медичної довідки про стан здоров'я дитини,
• довідки лікувально-профілактичного закладу (для зарахування до груп санаторного типу),
• свідоцтва про народження.
Групи у закладі дошкільної освіти комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в закладі дошкільної освти у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з закладу дошкільної освіти здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

Дякуємо, що обрали наш садочок!

/Files/images/04.gif