/Files/images/юбилей.png

/Files/images/поздравление выпускникам.png

Історична довідка КЗ "ДНЗ № 106"

Дитячий садок № 106 відділу освіти Жовтневого району м.Харкова існує з 1948 року. За рішенням №117 від09.03.1994 року виконавчого комітету Жовтневої районної ради народних депутатів до єдиного державного реєстру підприємств та організацій України внесено Дитячий дошкільний заклад №106 комунальної власності з підпорядкуванням відділу освіти Жовтневого району м.Харкова. З 06.01.1998 року назву закладу змінено на Державний комунальний заклад освіти "Дитячий ясла-садок санаторного типу №106 м.Харкова".
За рішенням виконавчого комітету Жовтневої районної ради народних депутатів від 04.09.2001 року заклад реорганізовано у Загальноосвітній спеціалізований навчально-вихований комплекс №182 "Школа І ступеня-дошкільний навчальний заклад компенсуючого (санаторного) типу" Жовтневого району.
За розпорядженням Управління комунального майна та приватизації Харківської міської ради від 24.02.2007 року заклад переіменовано на Комунальний заклад "Харківський навчально-виховний комплекс №182 "Загальноосвітня школа І ступеня-Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) компенсуючого типу Харківської міської ради".
За рішенням від 25.04.2012 року заклад переіменовано у Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 106 комбінованого типу Харківської міської ради".
З липня 2016 року і дотепер заклад дошкільної освіти очолює Ізмайлова Галина Геннадіївна, за чуйного й турботливого керівництва якої отримано новий потужний поштовх у роботі й розпочато нову сторінку життя нашої освітньо-виховної установи.
Відповідно до наказу Управління освіти адміністрації Новобаварського району Харківської міської ради від 29.05.2017 № 111 «Про результати державної атестації комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 106 Харківської міської ради»» комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 106 Харківської міської ради» визнано атестованим (рівень освітньої діяльності – "достатній"). Підтверджено право комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 106 Харківської міської ради» на надання дошкільної освіти. У 2018 році колектив дитячого садка відсвяткував 70 – річчя заснування закладу дошкільної освіти.
На сьогодні у закладі дошкільної освіти функціонує 6 груп, в яких виховується 122 дитини.
Головною метою закладу є задоволення потреб громадян у нагляді, догляді, оздоровлені та навчанні дітей дошкільного віку, які часто хворіють застудними захворюваннями. Головним завданням є реалізація державної політики у галузі освіти, забезпечення у взаємодії з сімє'ю фізичного та психічного здоров' я дітей,розвиток їх творчих здібностей та інтересів, формування умінь та навичок, які необхідні у школі.