НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ І ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ:

Закон України про освіту регулює суспільні відносини в сфері навчання та виховання дітей. А також в професійній, науковій підготовці громадян. Метою освіти є розвиток особистості, її талантів, виховання моральних якостей, формування в громадян здатності до свідомого суспільного вибору. Закон України гарантує громадянам України право на безкоштовну освіту, вільний доступ до інформації та регулює суспільні відносини у сфері наукової діяльності.
Основними принципами освіти в Україні є:
  1. доступність для кожного громадянинаосвітніх послуг, що надаються державою;
  2. рівність умов кожної людини для повної реалізації її здібностей, таланту, всебічного розвитку;
  3. незалежність освіти від політичних партій, громадських ірелігійних організацій;
  4. науковий, світський характер освіти;
  5. інтеграція з наукою і виробництвом;
  6. взаємозв'язок з освітою інших країн.
Закони України:
Програми розвитку дітей

Приблизний перелік ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затверджений Наказом Міністерства освіти і науки України від 19.12.2017 №1633